• הומור בשירות לקוחות- איך מתמודדים עם מצבים מביכים

  • חשיבה עסקית בשירות, ניהול השירות

  • אינטליגנציה רגשית בשירות

 

הרצאות לכנסי עובדים

אתר:

www.kashtany.co.il

 

טלפון:

052-8301830

 

אימייל:

yigal@mabaty.co.il

 

ברוכים הבאים לאתר מבט - יגאל קשטן

שלום, שמי יגאל קשטן, מנכ"ל מבט. הקמתי וניהלתי בישראל את מרכזי שירות הלקוחות והתמיכה של מיקרוסופט, HP וכלנית כרמון. במסגרת עבודתי הובלתי את מרכזי שירות הלקוחות ואת מרכזי התמיכה שניהלתי למצוינות ולמקומות הראשונים בארץ ובאירופה. 

בשנת 2003 הקמתי את חברת הייעוץ מבט. המייעצת לארגונים עסקיים וציבוריים כיצד לשפר את: שביעות רצון הלקוחות ממרכזי שירות הלקוחות, יכולת המכירה ואת היעילות הארגונית.

 

המתודולוגיה עליה מתבססים הפרויקטים מתוארים בספרים שכתבתי בנושאי שירות לקוחות ומכירות: "ניהול השירות ללקוח – לקלקל או לכלכל" ו-"חשיבה עסקית בניהול השירות"

 

האתר מציג את מגוון ההתמחויות והפרויקטים שביצעה חברת מבט בתחום הייעוץ הארגוני, מרכזי שירות הלקוחות וקידום המכירות. כמו כן, כולל האתר את המלצות לקוחות חברת מבט ומאמרים מקצועיים בתחום שירות הלקוחות, קידום המכירות וההתייעלות.

 

מיילים ותגובות יתקבלו באהדה וייענו בהקדם האפשרי. 

בברכה, יגאל קשטן.

 

לקוחות אומרים

"הטמעת הפרוייקט בהנחייתו של יגאל קשטן סייעה לנו לשפר באופן משמעותי את יעדי החברה: שיפור איכות השירות שניתן ללקוחותינו, הגדלת המכירות וצמצום מספר השיחות הטלפוניות למוקד שירות הלקוחות.

חשיבה עסקית בניהול השירות

 הספר מציג שיטות לבחינת האופטימום בין שירות מצוין לעלויות תפעול מינימאליות, מתאר את הדרישות מהמנהלים ומנציגי השירות בכדי לבצע את תפקידם על הצד הטוב....

מהפרוייקטים האחרונים

בנק מוביל בארץ היה מעוניין לשפר את שירות הלקוחות שלו במקביל להגדלת המכירות. הפרוייקט כלל מדידת שביעות רצון הלקוחות, זיהוי נקודות התורפה במגע בין הבנקאי ללקוח, סדנאות שירות ומכירה ומדידת השיפור בשטח.

מאמרים אחרונים